درباره ما

شرک کارینا تجارت دانیال
نماینده انحصاری فایپا ایتالیا در ایران
محصولات فایپا ایتالیا نوع آوری برای سلامت و زیبایی مو شما

این کارخانه ایتالیایی در شهر رم واقع شده و در سال ۱۹۵۶ تاسیس شده و اخیرا ۶۰ امین سال تولد آن جشن گرفته شده است.
این کارخانه در دهه ی ۵۰ با تولید محصولاتی مثل شامپو ، اکسیدان ، فر مو و غیره کار خود را آغاز کرده است.
در سال ۱۹۵۷ اولین آکادمی آرایشی و رنگ مو را تاسیس و ۳ سال بعد از آن با تولید رنگ های مختلف در فرمولاسیون جدید یکی از بهترین آکادمی ها در ایتالیا شناخته شد.
در سال ۱۹۷۷ رنگ مو Sicura در ۲ نوع با روغن نارگیل و نوع دیگر با روغن گندم تولید شد و این تولیدات بیشتر از ۳۰ سال حرف اول را در بازار ایتالیا می زند.
در سال ۱۹۸۹ با ورود شرکت های جدید و صرف انرژی زیاد تحقیق و مطالعات علمی و تکنولوژی دوره ی ی محصولات بدون آمونیاک شروع شد. و رنگ مو پرفکتا اولین رنگ مو در دنیا با کراتین و بدون آمونیاک به بازار آمد.
در سال ۲۰۱۰ با معرفی برند سیتی لایف محصولات بدون پارابن و SLS (سدیم لاوریل سولفات) یکی از بهترین محصولات با کیفیت بسیار عالی در بازار اروپا و آمریکا را تولید کرد و این کارخانه قدیمی شهر رم را به جدیدترین کارخانه ی دنیا ارتقا داد.
« استفاده از سیلس کون ، پارابن ، SLS ، SELS ، در بازار مشترک اورپا ممنوع شده و تمامی کارخانه های دیگر اروپا باید این محصولات را از بازار جمع کنند »
در سال ۲۰۰۰ با فعالیت در دامنه ی تحقیقات موفق به اخذ ISO 2001 و در سال های بعد ISO 22716 و GMP از وزارت بهداشت ایتالیا گردید.
بیشترین دامنه فعالیت این کارخانه ایتالیایی در کشور های خارج بوده با صادرات به کشور های اروپا غربی مثل : فرانسه ، بلژیک ، اسپانیا ، سوئیس ، یونان و در قاره آمریکا به کشور های مثل : ایالات متحده آمریکا ، آمریکا : برزیل ، مکزیک ونزوالا ، کاستاریکا و غیره
در ضمن به خاورمیانه و کره جنوبی و ژاپن صادرات دارد.
من خانم دکتر ژاله بوربور فارغ التحصیل از شهر فلورانس و همسرم دکتر غلامحسین غلامی پزشک زنان و زایمان و از اساتید نازائی در شهر رم و خواهرم فوق تخصص چشم و برادر همسر دکتر محمد حسن غلامی فوق تخصص جراح قلب در ایران هستند.
حتما از خودتان سوال می کنید ما با کازمتیک چه رابطه ای داریم ؟؟؟
از آنجایی که همیشه خانم های با سلیقه دوست دارند آراسته و مرتب باشند بسیاری از اوقات مراجعه کنندگان به همسرم و خواهرم و
برادر همسرم سوال می کردند در زمان حاملگی ، شیر دادن ، بعد از عمل چشم ، عمل قلب یا عمل های سر و گردن از چه نوع محصولاتی برای زیبایی و آراستگی خود استفاده کنند؟؟؟
با توجه به اینکه بیش از ۵۰ درصد محصولات کازمتیک در دنیا و حتی برند های مهم کشور های مثل فرانسه و انگلستان ، ژاپن ، استرالیا ، آمریکا در ایتالیا ساخته می شوند و ما با آشنایی سالیان دراز با صاحبان و متخصصین کارخانه FAIPA Cosmetic خواستیم محصولات MADE IN ITALY را مستقیما وارد ایران کرده که هم وطن های ما در کنار خرج آرایش و بهداشتی خرج برای سلامتی ناشی از محصولات مضر برای سلامت مو و بدن خود نکنند در آینده هم تمام محصولات ما فقط و فقط به صورت اختصاصی ساخت ایتالیا خواهد بود و نه تحت لیسانس در یک کشور اروپا شرقی و یا کشور سوم ساخته شود.
« محصولات ما نوع آوری برای سلامت مو و بدن شما »

معرفی کارخانه فایپا ایتالیا